Ne Yapıyoruz

Mimari Destek ve Danışmanlık


Evinizde ya da işyerinizde tadilat ve dekorasyon ile ilgili ihtiyacınız olan mimari danışmanlık desteğini veriyoruz.

Mekanınıza en uygun tadilat ve dekorasyon çözümlerini bütçe ve beklentileriniz ile değerlendirip en uygun malzeme ve işçilik kalitesi ile birleştirip en doğru mimari sonuçları sunarız.

 

Dekorasyon işleri iyi bir ekip yönetimi ile doğru malzeme organizasyonu gerektirdiğinden uzmanlık ve deneyim önemlidir. Kapsamlı tadilat işlerinde tecrübeli bir mimari destek alınmadığı takdirde işler müşteri tarafında üzücü sonuçlar doğurabilmektedir. Bu sebeple kapsamlı işlerde mutlaka mimari destek alınmalıdır.

Tasarım ve Teknik Danışmanlık

 

Dekorasyon öncesindeki hayaller ile düşünceler, uygulama sonrasında düşkırıklığı ile sonuçlanabilir. Bu sebeple uygulama sonrasında istenmeyen sürprizler ile karşılaşmamak adına 3D Modelleme ( 3 Boyutlu Tasarım) ve numuneler ile demo çalışmaları müşteri beklentilerini doğru karşılamak adına önemlidir.

ALL design'da uygulama öncesi müşteri beklentileri dikkatlice dinlendikten sonra tüm beklentiler 3 boyutlu olarak müşteri ile paylaşılır, uygulama ile ilgili teknik bilgiler, tasarımın fonksiyonları müşteriye izah edilir, renk, kalite ve ölçü bilgileri konusunda  karşılıklı olarak mutabık kalındıktan sonra uygulamaya geçilir ve gelişmeler müşteri ile sürekli paylaşılır.

Eşsiz Kaliteli Mobilyalar


Uygulama öncesi tüm müşteri beklentileri öğrenildikten sonra geriye Mobilan'ın tecrübesi ve en kaliteli malzemeler ile müşterinin istediği tasarımları hayata geçirmek kalır.

Sürekli müşteri memnuniyeti için piyasadaki en kaliteli malzemeler ile imalat süreci yönetilir ve imalatın her aşamasında mimar ve mühendis müşteri temsilcileri tarafından imalatın kusursuz olması için gerekli denetimler ve kontroller yapılır.

 

Montaj öncesi müşteriye gerek atölye de gerekse fotoğraflarla ürünün montaj önceki hali gösterilerek son yorumlar alınır ve imalat müşteri yorumlarına göre son halini alarak montaja hazır duruma getirilir.

Kaliteyi sürekli kılmak adına ALL Design'da üretim standartları kalite standartlarına uydurularak en güzel ve en kaliteli dekorasyonlar gerçeğe dönüştürülür.